Lietuvos vaikų šventumo garsas

You are currently viewing Apginkime Joną Paulių II-ąjį

Apginkime Joną Paulių II-ąjį

Autorius Michał Karnowski
Šaltinis laikmetis.lt, 2023 04 03

 

Jie manė, kad prieš Bažnyčią panaudota sunkioji artilerija paruošė dirvą galutiniam taikiniui – lenkų popiežiui.

Dėmesys pedofilijai Bažnyčioje buvo tik pasiruošimas. Buvo planuojama pirmiausia apšmeižti kardinolą Sapiehą degeneravusio kunigo liudijimu, o paskui pasiekti ir Karolį Wojtyłą, kuris Krokuvoje pakeitė Sapiehą ir vėliau tapo Jonu Pauliumi II.

Tačiau kažkas nutiko ne taip. Buvome įspėję, kad smūgis prieš popiežių yra daugiau nei tikėtinas. Todėl buvome pasiruošę.

Liberalų planas paimti valdžią byra per siūles. Berlynas per savo ambasadorių išreiškė nepasitenkinimą, sakydamas, kad Lenkijos penkios minutės saulėje praeis. Tačiau lenkai į tai nekreipia dėmesio. Niekas nebetiki Vokietija. Jie išdavė Ukrainą ir laukė, kol ji žlugs. Be abejo, tą patį jie būtų padarę ir su Lenkija.

Tačiau Berlyno riksmai ir nepasitenkinimas turės pasekmių. Akivaizdu, kad Vokietijai priklausanti spauda Lenkijoje neatliko savo darbo. Bus padaryta išvada, kad jie buvo pernelyg švelnūs, nors reikia paleisti skalikus ir pribaigti lenkus.

“ŠUNYS PALEIDŽIAMI, KAD MUS IŠGĄSDINTŲ. JIE TIKISI, KAD MES ATSISAKYSIME SAVO POPIEŽIAUS IR LEISIME JIEMS PAIMTI LENKIJĄ”

Šunys paleidžiami, kad mus išgąsdintų. Jie tikisi, kad mes atsisakysime savo popiežiaus ir leisime jiems paimti Lenkiją, už kurią atidavėme tiek kraujo, ir paversti ją dar vienu Reicho kraštu. Ir kad mes priimsime jų ideologinę beprotybę.

Jie klysta. Mes perpratome jų planus. Mes nebijome. Mes matome šiuos skandalingus vokiečiams priklausančių žurnalų viršelius (šios savaitės „Newsweek“ rodo Jarosławą Kaczyńskį su piktais šunimis ant pavadėlių ir paženklintus Lenkijos konservatyvios žiniasklaidos pavadinimais) tokius, kokie jie yra. Tai ženklas, kad Berlynas pyksta ir riaumoja. Bet mes į juos nekreipsime dėmesio ir leisime nugalėti tiesai.

Laikysimės krypties. Ginkime šventąjį Joną Paulių II nuo šių piktų išpuolių.