Šaltinis Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnybos inf., 2026 05 28
Gegužės 27-ąją arkivyskupijos kunigų konferencijoje kunigai drauge meldė Dievo tarnaitės Adelės Dirsytės paskelbimo palaimintąja ir į Romą iš šios konferencijos išlydėjo papildomą medžiagą beatifikacijos bylai toliau nagrinėti Šventųjų skelbimo dikasterijoje.
Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas šia proga pasidalijo džiaugsmu: Adelės Dirsytės (1909–1955), Dievo tarnaitės, pasaulietės, mokytojos, Sibiro lagerių tremtinės beatifikacijos byla juda į priekį!

Jos byla, 2024 m. pradžioje perduota Vatikanui tolesniam gyvenimo ir šventumo tyrimui, per pastaruosius metus papildyta kunigų ir vienuolių liudijimais.
Dokumentai (dvi dėžės) buvo oficialiai patvirtinti notarės Almos Gurskienės, pasirašyti arkivyskupo ir išlydėti į Romą.